Získejte až 5000Kč bez poplatku a úroku. Poradíme jak!

Je celkem běžnou praxí a víceméně samozřejmostí, že když si bereme půjčku (ať už jde o banku nebo o nebankovní společnost), tak za její poskytnutí musíme zaplatit nějaké ty poplatky a úroky. V posledních letech, kdy na českém trhu začala působit celá řada nových poskytovatelů půjček, se ale objevily i půjčky u kterých nemusíte platit ani korunu navíc – vrátíte pouze to, co jste si vypůjčili, bez jakýchkoliv úroků a poplatků.

Takové půjčky ale samozřejmě mají určité podmínky – jednak jde pouze o menší úvěry, obvykle max. do několika tisíc a druhou podmínkou je to, že daná společnost Vám půjčku zdarma poskytne pouze jednou – jakmile si od ní budete chtít půjčit znovu, poplatkům už se nevyhnete.

male-pujcky-8000[1]

Zaplo.cz recenze

Jedním z takových úvěrů, jež jsou bez poplatku a úroku, je půjčka Zaplo.cz, která i díky tomu patří mezi nejvyhledávanější nebankovní půjčky. První půjčka od Zaplo.cz je skutečně zdarma a pokud peníze vrátíte včas v domluveném termínu, nebude Vám účtován žádný poplatek. Podobně jako u ostatních krátkodobých půjček, i v tomto případě je maximální doba splatnosti 30 dní, ale s možností prodloužení, které lze využít i opakovaně. Pokud se chcete o Zaplo půjčce dozvědět více informací, můžete si přečíst recenzi, která je k dispozici na stránkách Vyhodnaky.cz.

První půjčka zdarma

Zaplo půjčka ale není jediným úvěrem zdarma. Společností, které nabízejí první půjčku zdarma je mnohem více a pokud Vám podmínky Zaplo.cz nevyhovují, můžete si vybrat jiného poskytovatele. Patří mezi ně např. Kredito24, Via SMS, CreditOn, Creditsor a spousta dalších. Než si ale zdlouhavě vyhledávat všechny webové stránky těchto společností, je mnohem lepší využít profesionální srovnávač půjček. Jedním u nejlepších jsou CoolPůjčky.cz, kde si můžete porovnat nabídku první půjčky zdarma od dvou desítek různých poskytovatelů.

CoolPůjčky.cz 

Finanční portál CoolPůjčky.cz se ale nezaměřuje pouze na srovnání půjček do 5 000 Kč bez poplatků. Na stránkách naleznete více než šedesát obsáhlých a nezávislých recenzí na přední české bankovní i nebankovní společnosti a vybrat si tak ideální půjčku mohou i ti, kteří potřebují půjčit mnohem vyšší částky. Na CoolPůjčky.cz se můžete plně spolehnout – na tomto webu jsou pouze prověření a poctiví poskytovatelé půjček, takže pokud si svoji žádost podáte přes tyto stránky, máte jistotu, že nepůjde o žádný podvod. Kromě klasických úvěrů je součástí stránek CoolPůjčky.cz také srovnání konsolidací (neboli sloučení půjček), profily jednotlivých společností a množství zajímavých článků ze světa financí.