Simple půjčka – rychlá SMS půjčka před výplatou

Simple půjčka je nová služba na trhu v oblasti nebankovní půjček. Jednoduchý a rychlá SMS půjčka vás zachrání v případě, že vám scházejí peníze před výplatou.

Simple půjčka je jednou z nejrychlejší nebankovních SMS půjček na trhu. V případě, že si potřebujete půjčit 1000, 5000 či 10000 korun obraťte se na Simple půjčku.

Simple půjčka – pro koho je určena

Simple půjčka patří mezi nejrychlejší nebankovní půjčky na trhu. Půjčka je určena pro všechny, kdo má zaměstnání, je studentem, ženou na mateřské dovolené či důchodcem. Nevhodná je však pro lidi, kteří nemají stabilní zaměstnání či jsou již v exekuci. Simple půjčka nabízí přehledné a transparentní řešení pro všechny kdo si potřebují půjčit. Je bez skrytých poplatků a již od podání žádosti víte, kolik zaplatíte, jak dlouho budete splácet a jaké jsou úroky. Již na začátku můžete vidět všechny klady a zápory, které Simple půjčka nabízí a posoudit tak zda se vám vyplatí či nikoli.

sms půjčka

Jak krátkodobá SMS půjčka funguje?

K podání žádosti o půjčku máte dvě cesty. První cesta vede přes mobil, druhá přes online registrační formulář. Následně se během pár chvil zobrazí vyřizování vaší žádosti. Budete vyzváni k naskenování vašeho občanského průkazu. V případě, že se bude jednat o vaši první půjčku, budete muset provést ověřovací platbu.

Ta je stanovena na částku 1 Kč a jedná se o ověření toho, že je váš účet skutečně váš a nikdo nezneužívá vaší identitu pro úvěrový podvod.

Pravidlo ověřovací platby je u Simple půjčky nové a bylo zavedeno pro ochranu klientů. To je také jednou z předností společnosti Simple půjčka. Nabízejí ideální řešení půjček před výplatou, individuální přístup a skvělé služby.

Proč se vyplatí Simple půjčka?

Důvodů, proč se vyplatí Simple půjčka, je hned několik. Kromě jednoduchého podání žádosti online či přes telefon, jsou výhody následující:

  • Nízké poplatky
  • žádní ručitelé
  • rychlé jednání
  • ověřená společnost
  • není nutnost prokazovat příjmy
  • tisíce spokojených klientů

Markéta S., Krupka:Simple půjčka tu pro mě byla, když jsem si chtěla pořídit novou ledničku. Stará lednička odcházela a mojí vysněnou měli zrovna v akci. Do výplaty však bylo daleko a mně chyběli peníze. Požádala jsem tedy o Simple půjčku a peníze jsem měla druhý den na účtu. Pokud budu někdy v budoucnu opět potřebovat půjčit, znova se obrátím na Simple půjčku“.

Kromě těchto vyjmenovaných kladných vlastností, klade Simple půjčka i důraz na rovnost podmínek půjčení. Simple půjčka kontroluje registr exekucí. Je to z toho důvodu, že nechce způsobit klientům ještě větší problémy a přivést je do dluhové pasti.

V případě, že nemáte záznam registru dlužníků či exekuci, můžete být vaše žádost schválena během jednoho dne a peníze vám přistanou na účet již další den.