3 důkazy, že si půjčujete od seriózní společnosti

Určitě se i ve vašem okolí najde člověk, který se kvůli rychlé půjčce dostal do problémů, protože narazil na podvodnou firmu. Kvůli tomu ale nesmíte nebankovní půjčování odsuzovat. Rychlé půjčky i vás dostanou z tíživé finanční tísně, a to kdykoliv budete potřebovat. Je ale nutné dávat pozor a zjistit si, u koho si půjčujete!

Pokračování textu 3 důkazy, že si půjčujete od seriózní společnosti

Profi CZ: Specialisté na vymáhání a odkup pohledávek

Jako věřitelé, kteří někomu půjčili peníze na směnku či řádnou smlouvu o zápůjčce, se snadno můžete dostat do situace, kdy vám dlužník ve stanovený termín nezaplatí. Vymáhat pohledávku je pak často složitou a hlavně zdlouhavou záležitostí. Proto přichází na pomoc společnost Profi CZ, která za vás pohledávku vymůže, případně ji za určitých podmínek rovnou odkoupí.

Pokračování textu Profi CZ: Specialisté na vymáhání a odkup pohledávek

Platíte vysoké daně? Najměte si specialisty na daňové poradenství

V momentě, kdy se vám zdá, že odvádíte příliš mnoho peněz na daních, možná jste nevyužili všech legálních způsobů, jak odvody na daních snížit. Existuje celá řada možností, a to jak pro fyzické osoby, tak i právnické osoby, tedy firmy.

Pokračování textu Platíte vysoké daně? Najměte si specialisty na daňové poradenství

Při podnikání myslete na zadní vrátka: Před konkurencí se braňte registrací ochranné známky

V dnešní době panuje v podnikatelském sektoru výrazné konkurenční prostředí. Ve většině odvětví se musíte jako majitelé firmy potýkat často i s problémem, kdy se vás snaží konkurenti odstranit tím způsobem, že napodobují vaše produkty a služby, ale také například i loga a názvy, které jsou pro vaši firmu charakteristické.

Pokračování textu Při podnikání myslete na zadní vrátka: Před konkurencí se braňte registrací ochranné známky

Jak na internetu vydělávat peníze – komunitní výdělky

V tomto článku si prozradíme pár způsobů, kterými lze na internetu vydělat peníze. Tyto způsoby jsou vždy založené na komunitě lidí. Vždy je nutné mít nějakou skupinu, stránku, emailovou databázi a podobně, kde máme aktivní uživatele. Pak už jen záleží pouze na tom, jaký způsob si vybereme.
Pokračování textu Jak na internetu vydělávat peníze – komunitní výdělky

Zadluženost Čechů stále roste

Zadluženost českých občanů každým rokem přibývá. Dle statistik má více než každý druhý občas vlastní zkušenost s úvěrem nebo půjčkou. Ať už jsou lidi, kteří si své závazky hlídají, na straně druhé jsou tady ti, kteří nemají vůbec přehled kolik ještě dluží a nebo jestli mají momentálně všechno zaplacené.

Pokračování textu Zadluženost Čechů stále roste