Pořádání firemní akce může přispět ke zvýšení prestiže vašeho podniku

Existuje celá řada možností, jak zvýšit prestiž vaší firmy u klientů a zákazníků, případně přilákat nové, kteří vám následně zvýší zisky. Mezi okrajovější, ale často velmi účinná řešení, patří pořádání firemních akcí s cateringem.

Hlavní důvody, proč pořádat firemní akce

Uspořádat firemní akci se vyplatí hned z několika důvodů. V první řadě může posloužit k prezentaci vaší firmy. Dáte najevo, že jste úspěšní, máte dobré zázemí a zároveň si náležitě vážíte svých klientů, obchodních partnerů a zákazníků. Kromě toho zde můžete případně i prezentovat nové produkty, směřování firemní strategie apod. V neposlední řadě pak přítomné prostě jen potěšíte.

planovani

Nesmí chybět pohoštění a kulturní program

K tomu, aby firemní akce dopadla úspěšně, je ale vždy zapotřebí splnit pár úkolů. V první řadě nesmíte zapomenout na bohaté pohoštění. Hosté zkrátka nesmějí být hladoví a žízniví. Spoustu námahy si ušetříte tím, že budete spolupracovat s cateringovou firmou. Kvalitní služby cateringu v Plzni nabízí firma GastroEvent.cz. Pro své klienty pořádá rauty, koktejly i další druhy akcí, na nichž zajišťuje pohoštění, občerstvení, ale samozřejmě i veškerý servis, přípravu a úklid.

Kromě pohoštění byste neměli zapomenout také na doprovodný program. Na větší akci zajistěte třeba hudební kapelu, vystoupení různých umělců apod. Zkrátka tak, aby se hosté nenudili a neodcházeli zbytečně brzy, spíše s negativními nežli pozitivními dojmy.

Pouze tehdy, pokud je akce malého formátu a spíše pro vaše zaměstnance, nemusíte tolik dbát na zmíněný catering. Zaměstnanci budou rádi, pokud jim dáte trochu napít a necháte jim dovézt třeba dobrou pizzu či jinou italskou specialitku. Využít k tomu lze služby rozvozových firem. Rozvoz pizzy v Plzni zajišťuje restaurace Pizza J.Gotti, která se specializuje i na další typické italské pokrmy.