Air bank půjčka ihned a bez poplatků

Pokud si budete vybírat půjčku, zjevně vám různá srovnání „poradí“ vybrat si půjčku v Air bank, která se pyšní tím, že je absolutně bez poplatků a nabízí odměnu za včasné splácení. Jaké jsou další podmínky této stále více oblíbené půjčky?

Když budete včas splácet, tedy nebudete dlužit na splátkách více než 100 korun déle než 5 dnů, dostanete úrok 9,9% a to je výhodné. V tomto případě je také roční procentuální sazba nákladů (RPSN) 10,37%.

Převeďte si půjčku ze „staré“ banky

Někteří bankovní klienti však už půjčku mají ve své „původní bance“. I pro tyto lidi má Air bank řešení: stačí si připravit informace o půjčce a poté, co vám banka převedení půjčky schválí, podepíšete smlouvu. Lze tak snadno úvěr převést do banky s lepšími podmínkami.

V digitálním věku nabízí Air bank docela praktickou vychytávku. Na internetu je formulář, kde kromě osobních údajů uvedete také informaci o majetku a pravidelných příjmech. To, jestli půjčku v požadované výši dostanete, se dozvíte tedy z e-mailu a nemusíte se proto cítit trapně na pobočce. Obzvláště někteří lidé mají problémy sdělovat bankovním pracovníkům informaci o svém příjmu.

Moderní půjčka

Půjčka má navíc své místo v internetovém bankovnictví, kde můžete sledovat splátkový kalendář či aktuální stav splátek. Uvidíte také, jestli a kolik vám banka odpustí splátek v případě včasného splácení.

V životě se ale může stát situace, kdy z nějakého důvodu nebudete schopni splácet. Můžete mít nějaký úraz, být v pracovní neschopnost nebo dokonce přijít o zaměstnání. V takovém případě přijdete o svůj pravidelný příjem a bude vám dělat problém zaplatit například splátku půjčky nebo nájem. Proto Airbank nabízí také pojištění pravidelných výdajů na běžných účtech: pojistné činí 25 korun za každou tisícikorunu plnění.

Pokud s půjčkou nebudete spokojeni, můžete ji do třiceti dnů vrátit.