Category Archives: Finance

3 důkazy, že si půjčujete od seriózní společnosti

Určitě se i ve vašem okolí najde člověk, který se kvůli rychlé půjčce dostal do problémů, protože narazil na podvodnou firmu. Kvůli tomu ale nesmíte nebankovní půjčování odsuzovat. Rychlé půjčky i vás dostanou z tíživé finanční tísně, a to kdykoliv budete potřebovat. Je ale nutné dávat pozor a zjistit si, u koho si půjčujete!

Profi CZ: Specialisté na vymáhání a odkup pohledávek

Jako věřitelé, kteří někomu půjčili peníze na směnku či řádnou smlouvu o zápůjčce, se snadno můžete dostat do situace, kdy vám dlužník ve stanovený termín nezaplatí. Vymáhat pohledávku je pak často složitou a hlavně zdlouhavou záležitostí. Proto přichází na pomoc společnost Profi CZ, která za vás pohledávku vymůže, případně ji za určitých podmínek rovnou odkoupí.

Při podnikání myslete na zadní vrátka: Před konkurencí se braňte registrací ochranné známky

V dnešní době panuje v podnikatelském sektoru výrazné konkurenční prostředí. Ve většině odvětví se musíte jako majitelé firmy potýkat často i s problémem, kdy se vás snaží konkurenti odstranit tím způsobem, že napodobují vaše produkty a služby, ale také například i loga a názvy, které jsou pro vaši firmu charakteristické.

Air bank spořicí účet

Spořicí účet v Air bank je mezi spotřebiteli stále oblíbenější. Podobně jako na spořicích účtech v jiných bankách i zde máte své peníze neustále k dispozici, peníze jsou úročeny ročním úrokem 1,1% a úrok patří k třem nejvyšším na trhu. Účet je navíc zcela bez poplatků.

Luxusní auto jako symbol bohatství?

Nedávno jsem probíral s přáteli toto téma a rád se podělím o názory v tomto článku. K sepsání této úvahy mě přimělo několik názorů od mých spolužáků ze střední školy. Jsme stejně staří, vzdělání máme také stejné, ale tím to asi končí.